Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Дитячий і дорослий басейни
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Детский и взрослый бассейны в пансионате семейного типа, Азовское море На території пансіонату до сезону 2009 почате будівництво басейну. Басейн складається з двох частин (дитячій і дорослої), які з’єднані одна з одною. Басейн для дітей має глибину 0,8м. Вода в дитячому басейні завжди тепла, і Ви можете не боятися, що Ваша дитина переохолодиться або простудиться. Також дитячий басейн повідомляється з основним, тому Ви завжди зможете спостерігати за своїм малям із другого басейну або із суши.

Басейн для дорослих - 2-х рівневий, глибиною від 1,1 до 1,8м. У цьому басейні встановлена система протитоку, що створює потік штучної течії. Друга назва пристрою протитоку "зустрічна хвиля". Це один з найбільш популярних водних тренажерів. Заняття спортом і оздоровлення - її основне призначення. Принцип роботи такої установки простий і унікальний: зі швидкістю 1000л у хвилину через циркуляційний насос і форсунку в басейн подається потужний потік води. При цьому імітується такий опір води, яке є тільки на відкритих ріках або в море. За допомогою такої системи відпочиваючі можуть тренуватися в плаванні на будь-які дистанції. Учені всього миру сходяться в думці, що плавання - єдиний вид спорту, які не протипоказаний жодному з віків, для тренувань не має значення Ваш вік, ріст або вага.

Фотографії у високому розмірі Ви можете подивитися на сторінці "Фотогалерея пансіонату. Басейни".

Детский и взрослый бассейны
 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти