Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Курорт Кирилівка
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Азовське море - гарний край, де можна насолоджуватися сонячними пляжами, цілющою водою й чистим повітрям. Тут є багато розваг як для дорослих, так і для дітей. Можна поїхати на захоплюючі екскурсії, зануритися в мир історичних визначних пам'яток і подивитися просто гарні й цікаві місця. Відпочинок на Азовському морі, можна сказати, один із кращих варіантів сімейного відпочинку. На узбережжі є багато курортних місць. Одне з них Кирилівка. Кирилівка являє собою порівняно маленьке селище міського типу з невеликою чисельністю населення, де живуть дуже добрі й привітні люди. Його повністю можна обійти за кілька годин, а карта курорту зробить цю подорож особливо захоплюючим.

Будучи гарним і затребуваним місцем відпочинку вже протягом декількох десятиліть, Кирилівка одержала кілька років назад статус курорту державного значення. На карті селища можна знайти безліч визначних пам'яток. Тут є зоопарк, а поруч із селищем розташовані два заказники. Особлива увага варто приділити Кирилівському парку - це непросто звичайний парк, а пам'ятник садово-паркового мистецтва. Клімат тут м'який, близький до клімату курортів Криму.

У цьому місці відпочинку розташовано дуже багато пансіонатів, санаторіїв, баз відпочинку й дитячих таборів. Вода в море тепла, тому купатися можна до самої осені. Кирилівка – це не тільки місце відпочинку, але й лікування. Тут є мінеральні води, лікувальні бруди. Крім того, у цьому місці гарна рослинність, є багато зелених насаджень, і, можливо, завдяки цьому, повітря тут теж дуже чистий, наповнений корисними для здоров'я елементами. Пансіонати розташовані в основному на косі Федотова й косі Пересип. Ці місця – перлини курорту. З боку Федотової коси перебуває Утлюжский лиман, а Молочний лиман поруч із косою Пересип. Пляжі селища чисті, доглянуті, і всі пансіонати й бази відпочинок а розташовані в парі хвилин ходьби від берега.

У Кирилівці всією родиною можна повноцінно відпочивати, насолоджуючись свіжим повітрям, чистою водою й сонячними пляжами. Тут є найрізноманітніші розваги для дорослих і дітей: водні гірки, бари, кафе, дитячі майданчики. Море й тепле, і малята можуть у ньому плескатися з ранку до вечора, а тому що воно ще й неглибоке, то батьки можуть сильно не турбуватися за дітей. Якщо набридає просто валятися на пляжі або гуляти по численних Кирилівських пареннях, то можна поїхати на захоплюючі екскурсії, які принесуть не тільки нові враження, але й розширять знання. Погода на узбережжі псується рідко. Плюс до всього відпочинок у цьому місці підходить для будь-якого гаманця: тут є житло різної комфортності й вартості. Фрукти й овочі є удосталь, і при цьому ціни на них навряд чи можна назвати високими

 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти