Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Сімейний відпочинок на морі
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Відпочинок на узбережжі Азовського моря нерідко називають сімейним. Особливо великий захват викликає відпочинок тут у дітей. Чому це так? Основна причина полягає у самому морі. Воно особливе, відмінне від інших морів. По-перше, примітна його зовсім незначна глибина. Щоб добратися до місця, де вже не будеш стояти, можна пройти 20-30м. Плюс до цього море досить тепле і чисте, досить рідко штормить. Але навіть якщо й піднімаються хвилі, то вони не такі більші, щоб не можна було купатися, тому жоден день відпустки через шторм загублений не буде. А ще в ньому немає медуз, яких деякі не люблять і бояться. Малята можуть із ранку до вечора плескатися в теплій воді, що їм так подобається. Багато хто навіть учаться отут плавати, були такі цікаві випадки, коли діти, раніше лякалися води, зовсім позбувалися від своїх страхів і починали плавати без кіл і жилетів.

Піщані пляжі також доставлять масу задоволення не тільки дітям, що люблять будувати піскові замки й шукати черепашки, але і їхнім батькам. Золотавий пісок дрібна й м'який, а сонячна активність у цих краях така, що сонячні ванни можна приймати більше, ніж, наприклад, на Чорному морі. Крім того, морська вода насичена корисними речовинами, купання в ній благотворно позначається на здоров'я, особливо в сезон цвітіння моря. Бажаючі також приймають лікувальні бруди, п'ють воду мінеральних джерел і приймають піскові ванни, які також позитивно впливають на здоров'я, тому що пісок берега насичений корисними елементами. До речі, піскові ванни - приємна процедура для всіх членів родини.

Відпочинок на Азовському узбережжі - відмінна можливість повноцінно розслабитися й насолодитися чистим повітрям і променями сонця. Треба сказати, що сонце тут більше м'яке і їм можна насолоджуватися в більших кількостях, не боячись перегріву. Залучають затишок і тиша цього краю - тут багато місць, які просто дихають спокоєм і комфортом. Але є ще й безліч розваг. Горки, банани, катамарани, мотоцикли - всі можна тут зустріти. Дорослі відвідують кіно й бари. Від вибору житла вибору житла залежить, чи прийде готовити самостійно. Але при бажанні можна: тут є маса кафе, де буває навіть спеціальне меню для дітей. Як розвага пропонуються екскурсії - цікаве й цікаве заняття для батьків і дуже пізнавальне для дітей.

Літній відпочинок на березі Азовського моря - чудове рішення для відпустки. Плюс до всьому така відпустка дуже економічна. Ціни як на квартири, так і на харчування нижче тут, чим на інших курортах. Ще тут досить м'який клімат, тому акліматизація проходить легко, для дитячого організму цей факт має істотне значення. На Азовському морі є багато місць, де можна гуляти всією родиною, улаштовувати пікніки - навряд чи найдеться людина, що не зможе закохатися в цей гарний край. Для відпочинку всією родиною це майже ідеальне місце, сюди приїжджають із зовсім малятами й дітьми більшого віку, для відпустки з дітьми - це одне із самих ідеальних місць. Недарма на узбережжя розташована безліч дитячих таборів. Є також спеціально обладнані дитячі пляжі. Плюс до всьому добрі справи тут із транспортом і медичним обслуговуванням.

Сімейний відпочинок на Азовському морі – дійсно відпочинок у повному змісті цього слова. І не дивно, що люди, що побували тут один раз, хочуть приїхати знову й знову одержати заряд бадьорості на цілий рік і насолодитися чудовою природою Азовського узбережжя

 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти