Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Азовське море. Яке воно?
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Що таке відпочинок на Азовському морі? Це маса нових незабутніх вражень, незвичайно гарна природа, свіже повітря, краси Молочного лиману, що тягнуть парки, прогулянки по тихих місцях…Взагалі Азовське море – мальовниче місце, що просто нікого не залишає байдужим. Відпочинок тут трохи відрізняється від відпочинку, наприклад, на Чорному морі. Його можна назвати більш спокійним, на узбережжя можна знайти гарні затишні місця, просто лежати й насолоджуватися тишею. Якщо вам набридли принадності цивілізації й міський шум, то це місце вам зробить безсумнівну приємність. Але для тих, хто не є прихильником відпочинку в змісті тиші й спокою, тут найдеться також багато цікавого. Цікаві екскурсії, прогулянки в парках, огляд визначних пам'яток, подорожі по заповідниках - на узбережжя кожний знайде заняття по душі. На море теж є, чим насолоджуватися. Аматори поніжитися на сонечку приймають оздоровчі піскові й сонячні ванни.

А шанувальники моря плавають у чистій, цілющій воді, насиченої різноманітними корисними для здоров'я хімічними елементами, і дихають свіжим повітрям. Для тих, хто не може всидіти на місці, можуть скотитися з водних гірок, покататися на мотоциклах або заплисти за лінію обрію на катамарані. На Азовському узбережжі можна відпочити не тільки в Росії, але й з боку України - гарне курортне місце Кирилівка. Де, до речі, є багато цікавого.

Саме по собі Азовське море дуже цікаво. Уважається, що воно дуже дрібне. Це дійсно так. Але для бажаючих повноцінно плавати їсти й глибокі місця. Ще гарна й важлива новина для аматорів позагоряти - золотаві пляжі Азовського берега принесуть гарну засмагу, що дуже стійкий і ще довго не зійде. Плюс до всього відпустка не буде зіпсований штормом, медузи не змусить вистрибувати з води, тому що їх тут просто немає. Відпочинок тут можна назвати сімейним, він порадує й дітей, і дорослих. Море дуже тепле, тому плескатися можна, скільки душі завгодно, а діти, як правило, це так люблять! А через незначну глибину батькам не прийде за них сильно турбуватися. До того ж на березі є безліч місць для всіх аматорів риболовлі. Крім того, купити тут можна все, що потрібно, фрукти й овочі є удосталь, а ціни при цьому нижче, ніж в інших курортних місцях. Якщо для відпустки обране Азовське море, неодмінно варто відвідати Мелітополь, місто який славиться черешнею. Це гарне місто. У ньому багато визначної пам'яток і просто цікавих і мальовничих куточків, які можна сфотографувати. Поїздка на азовське море- подорож, що запам'ятовується надовго.

Уже говорилося, що відпочинок на Азовському морі також дуже корисний для здоров'я. Останнім часом великою популярністю користується відпочинок під час цвітіння моря, коли водорості здобувають яскраво виражені лікувальні властивості. А бажаючі можуть також приймати грязьові ванни

Відпочинок на Азовському морі - цікава літня пригода, що залишить масу нових вражень і позитивних емоцій

 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти