Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Азовське море й пляж
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Як доїхати в наш пансіонат. Відпочинок з дітьми на Азовському морі в Кирилівці

Ви можете вибрати один з варіантів, найбільш зручний для Вас.

  • Основна частина маршруту - залізничним транспортом. Вам необхідно взяти квитки до ст. Мелітополь. Бажано вибрати поїзд, який би приходив у денний час.  З поїзда Ви виходите на привокзальну площу. Тут у Вас є три варіанти, як виїхати:
    • У літню пору маршрутні таксі «Мелітополь - Кирилівка» під'їжджають прямо до з/д вокзалу. Ви сідаєте в маршрутне таксі і їдете в Кирилівку.
    • Якщо маршрутного таксі немає на привокзальній площі, Ви можете взяти таксі й доїхати до бази відпочинку «Три Товстуни». Всі таксисти добре знаю дорогу до нашого пансіонату.
    • Якщо Ви їдете групою від 5-6 чоловік і більше, Ви можете повідомити про час свого прибуття в Мелітополь - наш пансіонат зробить вам послугу трансферу з з/д вокзалу Мелітополя до нашого пансіонату. До ваших послуг службовий мікроавтобус місткістю 12 пасажирів.
  • Основна частина маршруту - автобусним транспортом. У літню пору, транспортні компанії організують прямі рейс «Дніпропетровськ - Кирилівка», «Донецьк - Кирилівка» і ін. Якщо Ви знайшли прямий рейс, Ви можете приїхати безпосередньо їм, якщо немає - то доїхати до Мелітополя, а далі - одним зі способів, описаним у пункті 1. Якщо Ви проживаєте в Дніпропетровську - у нас є домовленість із деякими маршрутними таксі про доставку відпочиваючих безпосередньо в пансіонат.
  • Ви можете приїхати власним автомобільним транспортом. Доїхати до Мелітополя, далі - дотримуючись покажчиків, до Кирилівки. Від Мелітополя до Кирилівки всього 65 км. На території пансіонату до Ваших послуг – автостоянка.
  • Трансфер. Якщо ви взяли із собою на літній відпочинок багато речей, не хочете самостійно займатися пошуком таксі, пансіонат надасть вам послугу трансферу з Мелітополя в наш пансіонат. До ваших послуг легковий автомобіль і мікроавтобус.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти