Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Азовське море й пляж
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Море й пляж нашого пансіонату. Відпочинок на Азовському морі з дитиною

Дорога до пляжу проходить через ринок, на якому Ви можете купити собі свіжих овочів і фруктів і поласувати ними на пляжі або в номері. Пляж - піщаний. На пляжі працює прокат лежаків. Але пісок настільки м'які й теплий, що багато хто воліють принести власне покривало. Для дітей пляж - дійсний рай, вони із задоволенням грають у ньому, будують замки.

Азовське море мілководне, середня глибина - 7 метрів, і тому дуже швидко прогрівається. Це ідеальне місце для відпочинку дітей, які люблять плескатися в море. Починаючи, з томи-початку червня море прогрівається до 20-22 градусів, а в липні-серпні - до 24 градусів. Період з кінця травня по червень добре підходить для відпочинку людям, у яких є проблеми зі здоров'ям, дійсної жари ще ні, море вже досить прогріте, щоб у ньому купатися.

база відпочинку, пансіонат, азовське море, пляжбаза відпочинку, пансіонат, азовське море, пляж, відпочинок, літо

Багато хто приїжджають на море, щоб насолодитися цим неповторним ароматом. У повітрі приємно перемішані, з одного боку, запах моря, з іншого боку - запах квітучих степових трав, які цвітуть практично все літо, переміняючи один одного. Подивіться сторінку про море й пляж у нашої фотогалереї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти