Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Азовське море
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Про Азовське море. Сімейний відпочинок у Кирилівці, Україна

Відпочинок на морі щорічно вибирають мільйони туристів. Для них світить південне сонце й зріють у садах солодкі фрукти, їх приймають золоті пляжі й затишні апартаменти приморських курортів. Азовське море сьогодні з новою силою притягає аматорів якісного сімейного відпочинку. Вкусить всі блага курортного життя тут можна по досить помірних цінах. У той же час,  Азовське узбережжя за багатьма показниками становить серйозну конкуренцію популярному Чорноморському.

Зокрема, чисте й безпечне Азовське море якнайкраще підходить для відпочинку з маленькими дітьми. Його середня глибина становить усього 8 метрів. Вода в морі добре прогрівається, тому купальний сезон починається в травні й закінчується у вересні. Пляжі широкі, покриті піском або дрібним черепашником. Вода у берега прозора, не замутнена водоростями. Доведено, що вона насичена 92 корисними мікроелементами, які благотворно впливають на здоров'я людини. Та й сам клімат Азовського узбережжя м'який, лікувальний. Літо сонячне й сухе. Повітря й море прогріваються в середньому до 25 С.

Бальнеогрязевий і кліматичний курорт Кирилівка, що на півдні Запорізької області (Україна) пропонує оздоровчий відпочинок на будь-який смак. Чудова природа, що вабить до себе, море й пляжі, більше 200 сучасних баз відпочинку й розвинена курортна зона перетворили невелике селище міського типу в курорт державного значення. Гостям пропонується відмінне харчування: до стола подаються свіжі морепродукти й соковиті південні фрукти, які в неймовірній кількості можна відшукати й на місцевих ринках.

Крім того, приморське селище Кирилівка й дві прилягаючі до нього коси (Пересип і Федотова) володіють досить розвитий інфраструктурою розваг. Відпочиваючим не доводиться нудьгувати, адже в Кирилівці до їхніх послуг численні кафе, дискотеки, луна-парки, зоопарк, сучасний аквапарк, водні гірки й інші види водних розваг.

Подивитися фотографії моря й пляжу в Кирилівці Ви можете в нашій фотогалереї.

база отдыха, пансионат, азовское море, пляжбаза отдыха, пансионат, азовское море, пляж, отдых, лето
 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти