Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Інфраструктура
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Інфраструктура пансіонату. Відпочинок на Азовському морі з дітьми в Кирилівці

Корпуси й номери
На території пансіонату перебувають три корпуси, з номерами класу від стандарт до люкса. Більш докладно Ви про номери Ви можете прочитати на сторінці «Номера й ціни».

пансионат Три толстяка, азовское море
Спальний корпус із номерами люкс
номер полулюкс, азовское море
Номер напівлюкс

Дитячий і дорослий басейни
На території пансіонату побудовано  два басейни: дорослий і дитячий. Басейн для дітей має глибину 0,8м. Вода в дитячому басейні завжди тепла, і Ви можете не боятися, що Ваша дитина переохолодитися або простудиться. Дитячий басейн сполучається з основним, тому Ви завжди можете контролювати свою дитину під час купання.

Басейн для дорослих - 2-х рівневий, глибиною від 1,1 до 1,8м. У цьому басейні встановлена система протитоку води, яка створює потік штучного плину від однієї стіни басейну до протилежної. Така установка дозволяє відпочиваючим повноцінно «плавати» у басейні на великі дистанції без перерви. При такому виді плавання пливун залишається на місці в басейні й повинен прикладати постійні зусилля (плисти), щоб протитоком його не віднесло до задньої стіни басейну. Такий вид плавання дозволяє вдосконалювати й вигострювати техніку плавання, тренувати силу й витривалість.

Для дітей
Один з напрямків роботи нашого пансіонату - відпочинок з дітьми. Тому багато послуг для дітей надається тільки в нашім пансіонаті. Наприклад, у нас окремо готується 5-ти разове дитяче харчування, без використання сухого молока, тільки на натуральних і свіжих продуктах. У пансіонаті працює досвідчений вихователь, який проводить із дітьми цікаві заняття й конкурси. Ви зможете залишити свою дитину з однолітками, а самі трошечки відпочити. Для тих, хто приїжджає до нас із зовсім маленькими дітьми, працює прокат дитячих колясок. Також можлива установка дитячого ліжечка в номер. Ми завжди намагаємось зробити відпочинок з дітьми зручним і комфортним і будемо ради почути ваші питання й побажання.

пансионат Три толстяка, азовское море
Дитячий майданчик
номер полулюкс, азовское море
Дитячий майданчик. Гірка

Парк
Однім із основних елементів нашого пансіонату, що роблять відпочинок приємним та незабутнім є парк. Корпуса буквально потопають у зелені дерев і чагарників. У будь-яку жару в нашім парку Ви будете почувати затишок і прохолоду. Перейти в розділ «Фотогалерея».

фото пансіонату, паркова зона, відпочинок для дітей і мамфото пансіонату, паркова зона, відпочинок для дітей і мам

Спортивні площадки
Для аматорів активного відпочинку є: баскетбольна й танцювальна площадки. Дітям подобається поїздити на квадроциклах. А для самих маленьких ми обладнали цікавий дитячий майданчик.

игровая площадка для активного отдыха на моредетская площадка

Кафе-бар, більярдна
Теплим вечором Ви зможете приємно провести час у кафе, барі або за партією гри в більярд. До Ваших послуг різноманітне меню, свіжі фрукти й овочі з екологічно чистого району.

кафе, бар, харчування для вечірнього відпочинкубільярдна на березі азовського моря

Медпункт
До нас приїжджають відпочивати із самих різних куточків України, Росії, Білорусії та країн СНД. Для деяких відпочиваючих наш регіон є дуже сонячним і теплим. Ви можете не переживати про акліматизацію організму. У нас цілодобово працює медпункт, в якому  постійно чергує досвідчений лікар або фельдшер зі служби швидкої допомоги. Первинний прийом лікаря безкоштовний, медикаменти оплачуються окремо. Якщо ви приїхали на відпочинок з дитиною, просимо вас привезти із собою довідку від дільничного дитячого лікаря.

При необхідності, адміністрація надасть допомогу в транспортуванні в поліклініку в Кирилівці або в лікарню, розташовану в Акимовці (районний центр). У будь-який час у нашому пансіонаті Ви може одержати професійну медичну консультацію або допомогу.

Автостоянка
Якщо Ви приїхали на власній автомашині, до Ваших послуг автостоянка, яка охороняється.

 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти