Пансіонат "Три Товстуни" - одне із кращих місць для сімейного відпочинку на Азовському узбережжі. Тут Ви чекають затишні номери, прекрасна зелена паркова зона, повна тиша ввечері й уночі, цілодобова охорона. Прогляньте відгуки, які залишили відпочиваючі...
 
 

Фамілія:* 
Місто:
Номер:  
Заїзд із: по
Дорослих: детей
Вік дітей:
Телефон:
e-mail:
Текст:* 
Я хочу підписатися на акції та знижки
 
 
Про пансіонат
 
 
Смотрите видео о пансионате Эта страница на русском

Пансіонат «Три Товстуни». Відпочинок на Азовському морі в Кирилівці, Україна

На Азовському узбережжі є місця, які особливо люблять  відпочиваючі. Курорт Кирилівка можна назвати таким у числі перших. М'який клімат узбережжя, тепле Азовське море, дивна природа зробили цей курорт привабливим для багатьох тисяч відпочиваючих з України й країн ближнього зарубіжжя.

База відпочинку "Три Товстуни" розташована в центрі Кирилівці, в 10-15 хвилинах ходи від берега моря. Від пансіонату до узбережжя Азовського моря й назад курсує наш власний автобус. База відпочинку розташована в мальовничій по красі парковій зоні. Навряд чи десь на узбережжі можна знайти подібні по красі місця. Сучасні 2-х, 3-х поверхові корпуси потопають у зелені чагарників і дерев.

Пансионат на берегу азовского моря Пансионат на берегу азовского побережья

Навіть самі жаркі години полуденного сонця не здаються стомлюючими, адже їх можна провести на тінистих алеях, любуючись красою доглянутих квіткових клумб. Компактність двох корпусів на 186 місць на невеликій затишній території розташовують до спокійного сімейного відпочинку. Тут Вас ніколи не потурбують ні шум молодіжних дискотек, ні рокіт автомобілів, ні будь-який інший вуличний шум.  А кваліфікована охорона цілодобово стоїть на стражу тиші й порядку.

Для більш комфортного відпочинку на території пансіонату були побудовані два басейни - дитячий і дорослий. У дорослому басейні встановлено система протитоку води, яка створює спрямований біг води, що дозволяє Вам плисти проти течії в басейні тривалий час. При регулярному використанні системи протитоку води відпочиваючі поліпшують навички плавання й підтримують м'язи в гарному тонусі.

Пансионат для семейного отдыхаПансионат - лучший отдых с детьми
 
     
 
 
 
  Promo Group. Дизайн і Реклама. Про базу відпочинку Номери й ціни Фотогалерея Вігуки Контакти